Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat!

 

Szanowni Państwo!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zanim zapiszecie dzieci do naszego Przedszkola, będziecie chcieli je obejrzeć i porozmawiać o szczegółach oferty. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego Przedszkola :).

 

 Jak zapisać dziecko?

 

Aby zapisać dziecko do Przedszkola należy zgłosić się osobiście (najlepiej po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się) i na miejscu wypełnić kartę zgłoszenia, podpisać umowę oraz opłacić wpisowe. Można również wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją pocztą elektroniczną. W ten sposób rezerwujecie Państwo miejsce dla Waszego dziecka. Po otrzymaniu przez nas maila z kartą zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem w celu dopełnienia reszty formalności.

 

Pliki do pobrania:

Karta_zgłoszenia.doc

 

  REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2024/2025  ROZPOCZNIE  SIĘ  01 LUTEGO  2024 r. 

Przedszkole Niepubliczne „Haguś”
tel.: 533 993 375, e-mail:
email